Strona: Webinaria MathWorks / MATLAB w ramach licencji ogólnouczelnianej - Politechnika Rzeszowska

Webinaria MathWorks

Miło nam poinformować, że rozpoczyna się seria tematycznych webinariów poświęconych zastosowaniu oprogramowania MATLAB i Simulink w badaniach naukowych i nauczaniu. Webinaria skierowane są do wykładowców, pracowników naukowych oraz pracowników dydaktycznych.

Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółowym programem tej serii.

W każdą środę przedstawiane będą zagadnienia techniczne na temat najnowszych funkcjonalności MATLABa w zastosowaniach badawczych. Prezentowane będą również zagadnienia dotyczące nauczania online, z uwzględnieniem gotowych do użycia zasobów oferowanych przez producenta oprogramowania. Uczestnicy dowiedzą się, jak korzystać z MATLABa, aby zwiększyć zaangażowanie studentów w trakcie zajęć dydaktycznych.

Dla doświadczonych użytkowników MATLABa, zarówno pracowników Państwa uczelni jak i studentów mamy także propozycję serii bezpłatnych kursów Masterclasses, które poprowadzi Loren Shure – wybitna współtwórczyni oprogramowania MATLAB. Podczas tych kursów, uczestnicy będą mogli zwiększyć swoje umiejętność w obsłudze MATLAB, a także poznać szereg użytecznych porad i wskazówek.

Szczegółowy program kursów Masterclasses.

Mamy nadzieję, że skorzystacie Państwo z tej ciekawej propozycji.

W razie pytań chętnie służymy informacją.